17. září 2011 v 16.20, napsala Šárka Škachová • Rubrika: Vaše houbové superrecepty, Z autorčina šuplíkuPočet komentářů: 14

Štítky: | | |

Houbařská soutěž 2011 – vyhlášení výsledků

Houbařská soutěž od léta až do podzimu se dostala do finále a uzrál čas definitivně se rozloučit s létem, začít si užívat podzimu, nezapomenout poděkovat zúčastěným a s radostí obdarovat vítěze slíbenými cenami.

V soutěži se sešlo pár pěkných receptů, všechny voňavé a lákající k vyzkoušení. Posuďte sami:

oceněné  recepty:

1. Polévka z lišek – uvařil Otto Plášek

2. Vepřové karé s houbovým ragú – uvařil Otto Plášek

3. Hovězí pupek na žampionech – uvařil Otto Plášek

4. Cocotte – ricottově houbové – uvařila Marie – www.toffo.blog.cz

 

Protože všechny houbové speciality měly něco do sebe, vzala jsem to tentokrát matematicky. Rovnou tři recepty zaslal do soutěže Otto Plášek, proto mu náleží cena hlavní, tj. keramický lívanečník a kalendář na rok 2012 od Gurmánky. Když zrovna nenajde tenhle kousek užitkové keramiky uplatnění na plotně, pěkně se bude vyjímat na zdi a postará se o útulnost domácí kuchyně.

Za něžný a hravý přístup k soutěži posílám Marušce alias Toffo dva kalendáře na rok 2012 – Domácí kuchyně + Sladký rok. Najde se v nich něco dobrého na každý týden v roce, tak se možná kalendář stane příjemným kuchyňským společníkem, který slouží a nepřekáží.

Balíčky s malou výhrou odesílám v pondělí doporučenou cestou a gratuluji :-)

"keramika - jak se pečou lívance"

Závěrem připojuji ještě jednou velké poděkování za zapojení se do soutěže a přeji všem krásný a barevný podzim.

Já jdu honem balit kufry a na pár dnů odlétám do teplých krajin užít si ještě posledních slunečních paprsků. Možná dovezu i nějakou pěknou, orientálně laděnou reportáž a hlavně … hromadu čerstvého a náramně voňavého koření, které bude mít nejméně devatero vůní. Na velký bazar s kořením se těším mnohev víc než na sůl v moři :-)

 karo 

Pokud máte zájem nahlédnout do mé kuchařské knihy nebo si ji zde objednat, bude mi ctí a potěšením.

Reklama

Zde si můžete objednat mou kuchařskou knihu Rande s gurmánkou v české kuchyni.

V případě objednávky na www.titanovepanve.cz uveďte prosím na podporu našeho webu
v políčku pro poznámku heslo "Gurmanka".

14 komentářů k příspěvku „Houbařská soutěž 2011 – vyhlášení výsledků“

 1. Colombo65 říká:

  Děkuji za nečekané ocenění mé snahy a trošky kuchařského radování. Jsem rád a velmi potěšen. Přeji hezkou dovolenou a budu doufat, že Česká pošta doručí balík tak, aby nebylo z lívanečníku puzzle :)
  Ještě jednou děkuji a přeji příště více soutěžících.

 2. Usinka říká:

  Vítězům gratuluji! Já jsem se letos ještě k houbám nedostala, je u nás celou dobu tak sucho, že jsem při procházkách jediný klobouček nepotkala. Tak snad později :-)

 3. toffo říká:

  Už se těším Šárko a děkuji. Ještě jsem měla v plánu nějaký recept, jenže houby si dali na měsíc odpočinek. Jestli u nás teď začnou růst, ještě dodatečně něco pošlu mimosoutěžně.

 4. Gurmánka.cz říká:

  Colombo65:

  Vše bylo pečlivě zabaleno, tak teď už je to na jemnocitu pošťáků a o respektu k informaci, že v balíčku je křehké zboží :-) Věřím tomu, že do Brna nedorazí keramické střípky a lívančník bude dělat dobrou službu. Díky za účast, recepty to byly víc než chutné. Šárka ;-)

 5. Gurmánka.cz říká:

  Usinka:

  Snad není všem dnům konec :-) Já si ještě dělám naděje!

 6. Gurmánka.cz říká:

  toffo:

  Určitě v houbovém aromatu prožijeme letošní podzim! :-) Sama mám nějaké plány, tak bych je nerada odsouvala na příští rok.

 7. Pepato říká:

  Blahopřeji vítězům! – lívanečník vypadá naprosto úžasně (chtěl jsem se také zúčastnit, ale příliš dlouho jsem čekal na tu pravou houbu..), a Vám Šárko přeji krásnou dovču plnou pohody a super jídla! P. :-)

 8. HaF říká:

  Gratuluji výhercům! Všechny recepty vypadaly báječně. U nás to vaření letos přes léto nějak nevycházelo, snad teď, po ukončení rekonstrukcí, to bude lepší!

 9. daewootn říká:

  Páči sa mi to, je to podané, stručne t.z. jednoduché a výstižné.

 10. toffo říká:

  Kalendáře byly už včera ve schránce, dorazily v pořádku. Děkuji M.

 11. Colombo65 říká:

  Výhra dnes dorazila zcela v pořádku. Děkuji paní Šárko

 12. Gurmánka.cz říká:

  Colombo65:

  Děkuji za zprávu :-)

 13. Gurmánka.cz říká:

  Díky :-)

 14. Gurmánka.cz říká:

  HaF:

  Jak se rekonstruuje, to musí jít všechno stranou :-) Soutěž ještě trvá do půlky října, tak se sem ještě nějaký receptík vejde.

Zanechte komentář