23. srpna 2012 v 10.19, napsala Šárka Škachová • Rubrika: Léto na grilovací pánvičce, Z Vaší domácí kuchyněPočet komentářů: 17

Štítky: | |

Léto na grilovací pánvičce – ukončení soutěže a vyhlášení vítězů

Mám milou povinnost oznámit ukončení soutěže, vyhlásit vítěze a poděkovat všem za účast v malém letním klání.

Soutěž byla pořádána ve spolupráci s panem Petrem Bartoňem, zástupcem společnosti Titanové pánve.cz , který rozhodl o hlavním výherci a věnoval praktickou cenu, titanovou grilovací pánev Gigant. Značkový sortiment za skvělé ceny si můžete prohlédnout a zakoupit i mimosoutěžně. Uvařte si něco dobrého v kvalitním nádobí za dobrou cenu a pokud se chcete o svůj recept a zkušenosti rozdělit, máte možnost i po soutěži. Všechny zajímavé došlé příspěvky budou zveřejněny. Více o titanovém nádobí najdete zde. 

Výsledky soutěže Léto na grilovací pánvičce: 

Hlavní cenu (grilovací titanovou pánev Gigant) vyhrává pan Otto Plášek za recept Krůtí plátky na tymiánu se sladkým hráškem

Jako poděkování za účast v soutěži bude zaslán kalendář na rok 2013 z edice Rande s gurmánkou těmto autorům soutěžních příspěvků.

Poděkování VŠEM za účast – přejeme krásný a voňavý zbytek letních dnů.

Titanové pánve.cz & Gurmánka.cz

Ať se vám všem dobře daří a vaří!

Reklama

Zde si můžete objednat mou kuchařskou knihu Rande s gurmánkou v české kuchyni.

V případě objednávky na www.titanovepanve.cz uveďte prosím na podporu našeho webu
v políčku pro poznámku heslo "Gurmanka".

17 komentářů k příspěvku „Léto na grilovací pánvičce – ukončení soutěže a vyhlášení vítězů“

 1. Gurmánka.cz říká:

  GRATULUJI a děkuji VŠEM !!! :-)

 2. Colombo65 říká:

  Jsem velmi potěšen, že moje recepty někoho zaujmou a když to vede i k super krásné a praktické výhře, tak to nemá chybu.
  Vám paní Šárko patří velké poděkování za to, jak tyto skvělé stránky obohacujete příjemným soutěžním kláním. Děkuji a přeji mnoho dalších skvělých článků o jídle, surovinách a cestovatelských zážitcích. Vaše stránky jsou No.1 :))

 3. toffo říká:

  Děkuji a těším se na kalendář.

 4. Alis říká:

  Ahoj Šárko,moc děkuji a moc se těším na kalendář! Vítězovi moc gratuluji!

 5. Gurmánka.cz říká:

  Colombo65:

  Potěšení je na mé straně :-)

 6. Gurmánka.cz říká:

  toffo & Alis:

  V příštím týdnu kalendáře vyexpeduji. Jinak děkuji já Vám za čas věnovaný soutěži :-)

 7. spagetka říká:

  Gratuluju všem a hlavně další vítám další nápady

 8. HaF říká:

  Gratuluji všem výhercům! Já letos zaspala co se dalo, nějak jsem nestíhala ani okouknout soutěžní receptíky. Se začátkem školy se to snad zlepší, receptíky přečtu a budu se těšit na příští grilovací sezónu!

 9. Gurmánka.cz říká:

  spagetka:

  Děkuji:-) Něco nového zábavného zase brzy na stránkách chystám.

 10. Gurmánka.cz říká:

  HaF:

  Léto uteklo hodně rychle a s ním i grilování. Já dnes vyklízela letní kuchyni a zase se začínám víc otáčet doma. A také mám v plánu ještě další zajímavou soutěž, která se bude hodit k podzimu :-)

 11. Colombo65 říká:

  Paní Šárko,
  dnes do Brna dorazila nádherná pánev i včetně kalendáře. Vše zcela v pořádku.
  Ještě jednou moc děkuji a těším se na další soutěžní klání :)

 12. Gurmánka.cz říká:

  Colombo65:

  Děkuji za zprávu a jsem ráda, že balíček dorazil v celé své parádě :-) Tak ať dělá radost a slouží k dobrému účelu a pro radost!

 13. Alis říká:

  Ahoj Šárko, chtěla bych Ti moc poděkovat za krásný kalendář, který jsem včera obdržela. Moc se Ti povedl!!! Je plný krásných fotek a hlavně úžasných, použitelných receptů! Ještě jednou velký dík!!!!

 14. Gurmánka.cz říká:

  Alis:

  Ahoj Alis, rádo se stalo :-) Děkuji za účast v soutěži. Něco nového zajímavého zase chystám, tak dám brzy vědět zde na webu. Krásný víkend. Šárka ;-)

 15. http://www.galopom.ua/ říká:

  I was very pleased to find this site. I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoyed every little bit of it

 16. Grilovací pláty říká:

  Super! A skvělé recepty! Co se týče grilování na desce, tak ta nám vydržela asi dva roky a pak praskla, teď používáme grilovací plát http://www.litinove-nadobi.cz/platy/ a zatím je parádní :)

 17. Gurmánka.cz říká:

  Grilovací pláty:

  Zrovna jsem se vrátila z dovolené na moři a na pobřeží si všímala, na čem všem se dá pohodlně grilovat :-))) Lidská vynalézavost nezná mezí, grilovalo se skoro na všem a musím říct, že s úspěchem. Všechny ogrilované ryby byly skvělé a moc chutné! Ale trochu je to i tím, že člověk má opravdu ty nejčerstvější ryby, jaké si lze představit, když si je sám nachytá. Létu a grilování ZDAR! :-)

Zanechte komentář