16. května 2013 v 12.50, napsala Šárka Škachová • Rubrika: Gastrozajímavosti, Něco pro duši, Rande s gurmánkou, Staročeská tradice, Z autorčina šuplíku, Zapsáno v kalendářiPočet komentářů: 8

Štítky: | | | | | |

Kalendáře na rok 2014 už jsou tu

"Kalendář Rande s gurmánkou 2014 - České tradiční recepty" 

Kalendáře na rok 2014 pod názvem České tradiční recepty už jsou tu. Objednat si můžete prostřednictvím objednávkového formuláře umístěném v pravém rohu tohoto webu. Stačí kliknout na odkaz pod obálkou knihy Rande s gurmánkou a do poznámky připsat počet kusů, o který máte zájem. Cena kalendáře i letos zůstává stejná, tj. 51,00 Kč vč. DPH za 1 ks.

Co v letošním kalendáři najdete?

Každoročně připravuji recepty tak, aby většina surovin byla běžně dostupná a proto zařazuji z velké většiny recepty tradiční. I přes tento fakt vždy přidám několik pokrmů, které na našich stolech téměř zdomácněly. Proto mezi tradičními českými recepty najdete i návod na přípravu francouzského jablečného koláče sester Tatinových nebo slaný quiche, hustý boršč z červené řepy a tří druhů masa, pestrou zeleninovou polévku Minestrone, která se vaří s menšími obměnami po celé Itálii a k tomu ještě několik dalších receptů od našich evropských sousedů.

Snad si každý vybere podle svého gusta :-)

ČESKÉ TRADIČNÍ RECEPTY 2014 – Staré tradiční recepty dokáží do našich dnů vnést trochu radosti z nalezení něčeho známého, co nám rozproudí v hlavé pěkné vzpomínky na minulost. V nových receptech je zase ukryta malá špetka potěšení z nového poznání. Snažila jsem se namíchat od obojího trochu, ale českým tradičním receptům tu opět zůstávám věrna tou největší měrou.  

Prostřednictvím nového kalendáře bych Vám chtěla popřát zase jeden nový a báječný rok a také poděkovat za Vaši přízeň.

Šárka Škachová

www.gurmanka.czwww.dolcevita.blog.cz

 

 

Reklama

Zde si můžete objednat mou kuchařskou knihu Rande s gurmánkou v české kuchyni.

V případě objednávky na www.titanovepanve.cz uveďte prosím na podporu našeho webu
v políčku pro poznámku heslo "Gurmanka".

8 komentářů k příspěvku „Kalendáře na rok 2014 už jsou tu“

 1. Helli říká:

  Báječná zpráva! Hned si jich kupku objednám, návštěva z Austrálie si je hned vezme s sebou. Tvoje recepty jsou u protinožců náramně populární, tamější dámy se totiž nad českými jídly úplně rozplývají a nad tvými zvláště.

 2. Gurmánka.cz říká:

  Helli:

  Ahoj Helli :-) Dorazila mi zatím první várka z tisku, ale v objednávkách už mám spoustu čekatelů na kalendáře, kterým ta zpráva snad udělala radost.

  P.S.
  Spolu se domluvíme po emailu a kalendáře ti moc ráda pošlu. U protinožců se na plotně bude česká kuchyně tvářit hodně exoticky, ale každého našince určitě potěší vzpomínka na staré známé chutě :-)

 3. Jirka říká:

  Ahoj Šárko, mám dotaz, kde se dá v Praze Tvůj kalendář koupit přímo v nějaké knize nebo jinde? Zdraví Jirka.

 4. Gurmánka.cz říká:

  Ahoj Jirko, měl by být k mání v Neoluxoru a též v papírenských a dárkových prodejnách. Distribuci v tomto případě nezajišťuji já, ale dotáži se a podám přesnější info. Zdravím, Šárka ;-)

 5. Péťa říká:

  Už na ně netrpělivě čekám – připravit i pro mě, prosím:-) jednu objednávku, už brzy si ji vyzvednu.

 6. Gurmánka.cz říká:

  Péťa:

  Ano, objednávka bude vyřízena ke tvé spokojenosti :-)

 7. Rapanuj říká:

  Pěkné fotografie v kalendáři. Hnedka mám hlad. :-) Není nad kalendář, ve kterém je radost otáčet stránky.

 8. Gurmánka.cz říká:

  Rapanuj:

  Ó, děkuji za milý kalendářový kompliment :-) Kalendáře mě vždycky přitahovaly a ráda jsem je vybírala. Přeci jenom je máme na očích po celý rok, tak je moc fajn, když alespoň trochu zaujmou a donutí nás k zamyšlení. Dnes už je několik let vytvářím a mám z té práce vždycky radost :-)

Zanechte komentář