26. května 2014 v 12.08, napsala Šárka Škachová • Rubrika: Drinky a nápoje, GastrozajímavostiJeden komentář

Štítky: | | | | | | |

Stresuješ? Nervuješ? Nespíš? Dej si drink, co tě hodí do pohody

Stresuji! Nervuji! Nespím!

Nejsem fandou pilulek, věřím na sílu přírody, proto jsem uvítala nový objev zajímavých a 100% přírodních nápojů z řady ZENONADE. Vyzkoušela jsem Schizandru, Maracuju i Konopí. Anti-Energy drinky jsou pro mě jednoznačně nejpříjemnější volbou na cestě nejen za osvěžením, ale hlavně cestou zpět ke svému klidu a rovnováze směrem blíž k přírodě a její magii ukryté v rostlinné říši. Už jste je také objevili a vyzkoušeli? Po návratu z Asie jsem si vybudovala ke všem přírodním nápojům a nálevům velmi pozitivní vztah.  Anti-Energy drinky jsem ochutnala a svou chutí mi připomínají zajímavě vyladěný a příjemně aromatizovaný čaj, který je po vychlazený opravdu velmi osvěžující.

Drink ZENONADE Konopí Schizandra Maracuje

http://www.zenonade.com/

ZENONADE relaxační nápoje Anti-Energy drink

ZENONADE Anti-Energy drink

ZENONADE Anti-Energy drink

 

Příroda žádnou reklamu nepotřebuje, protože co ona stvoří, to člověk nevylepší, ale tyhle drinky mají něco do sebe :-) Jestli stresuji, nervuji a nespím? To by byla naprosto zbytečná otázka. Denně dělám to, co bych neměla. Jsem ve stresu, nervuji se pro maličkosti a od doby, kdy jsem si založila foodblog, tak čas na jeho tvorbu si kradu především ve chvílích, kdy všichni rozumní už dávno spí. Za tu dlouhou dobu už mám pořádně velký spánkový deficit :-) Jakmile mi do cesty přijde zajímavý produkt ze světa potravin, tak ho okamžitě zkouším a když mě osloví, neváhám se o něm zmínit. http://www.zenonade.com/

 

Anti-Energy drinky z řady ZENONADE Stresuješ? Nervuješ? Nespíš?  jsem ochutnala všechny a mohu doporučit k vyzkoušení. Máte i vy svůj vlastní relaxační nápoj, který na stres uspěchané doby pomáhá? Klidně o něm dejte vědět v diskuzi. Léto je osvěžujícím a relaxačním nápojům nakloněné ve všech pádech.

 

Nestresujte, nenervujte a dostatečně spěte! Nestojí to za to :-) Spoléhejte na přírodu, ta má na každý stav těla i duše ten správný lék. Stačí vyrazit ven do přírody a nechat se očarovat tím jejím pozitivím kouzlem a léčivou magií. Možností je milión, čistě přírodní energy drink je jen jednou z nich!

 

 

Objednat kuchařskou knížku: Pokud máte zájem nahlédnout do mé kuchařské knihy „Rande s gurmánkou“ nebo si ji zde objednat, bude mi ctí a potěšením.

Reklama

Zde si můžete objednat mou kuchařskou knihu Rande s gurmánkou v české kuchyni.

V případě objednávky na www.titanovepanve.cz uveďte prosím na podporu našeho webu
v políčku pro poznámku heslo "Gurmanka".

Jeden komentář k příspěvku „Stresuješ? Nervuješ? Nespíš? Dej si drink, co tě hodí do pohody“

  1. Alena Esence domova říká:

    Děkuji za tipy, artyčok pro mě byl záhadou, určitě vyzkouším!

Zanechte komentář