Domů » Kniha Rande s gurmánkou v české kuchyni

Kniha Rande s gurmánkou v české kuchyni

Dovoluji si Vás upozornit na mou novou kuchařskou knihu s názvem Kuchařka ze vsi. K dostání u knihkupců. Více v linku níže.

Knihy DOBROVSKY – Kuchařka ze vsi

Kniha Rande s gurmánkou v české kuchyni JE VYPRODANÁ. Děkuji za Váš velký zájem. Novým objednávkám již není možno vyhovět.

Více info ZDE.

Náhled do knihy

Objednávání

Už za pár dnů můžete mít mou knihu u sebe doma! K objednávce využijte přiložený formulář a vyberte ze dvou možností odeslání knihy:

a) za 290,– Kč na dobírku (poštovné a balné je v ceně)

b) za 240,– Kč platba předem bankovním převodem (údaje pro zaplacení vám budou odeslány potvrzovacím mailem / č. účtu 577437389/0800, variabilní symbol bude přidělen dle čísla objednávky, které vám bude zasláno)

c) pokud máte zájem si knihu vyzvednout jinak, např. osobním odběrem či za jiných podmínek, je možné toto dohodnout přímo s autorkou /viz. kontaktní údaje


Informace – moje stolní kalendáře z domácí kuchyně vycházely pravidelně od roku 2010. Poslední vydaný kalendář byl na rok 2016 a s dalšími výtisky pro rok 2017 již nebylo počítáno. Všechny výtisky starších čísel jsou vyprodány. Děkuji za přízeň a ať se Vám dobře vede.

Vážení čtenáři mého blogu, všechny došlé objednávky potvrzuji i expeduji osobně. Potvrzení očekávejte obvykle do druhého dne. Zásilky jsou odesílány doporučeně.

 


Máte-li nějaké dotazy či přání, můžete je psát přímo do objednávky do kolonky “Poznámka/přání”.

Děkuji VŠEM za zájem o mou knihu i kalendáře a přeji pohodové chvilky u Vašeho prostřeného stolu. S dobrým jídlem je život vždycky voňavější 😉

Šárka Škachová

www.gurmanka.cz / www.dolcevita.blog.cz

Všechna data chráníme tak, jak to přikazuje Zákon č. 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů.

Objednávkový formulář

[contact-form 1 “Objednávkový formulář”]