Dezerty a sladké hříchy

Divotvorné perníčky od Moniky

3 komentářů

perníčky www.brydova.cz

Perníčky, které vzbuzují animální přitažlivost a ještě něco navíc. To všechno přišlo od Moniky a k tomu i pozvání na její pěkné stránky www.brydova.cz

perníčky www.brydova.cz 1

Milá Šárko, ráda bych přidala svou špetku do perníkových inspirací na vašich stránkách… letos jsem zkusila upéct perníkové želvy… myslím, že se docela povedly… a přidávám i další fotky letošních perníčků.

želva z perníku2

Recepty, postupy a finty na malování budu zítra dávat jako novinku na své stránky – www.brydova.cz

želva z perníku

želva z perníku1
Krásný den a předvánoční pohodu přeje

 

www.brydova.cz

Kdo nezná tyhle úžasné stránky, kterým velí šikovná Monika, může to napravit. Potěšila jsem tam své oko a odnáším si jisté komplexy, že si nejsem v některých disciplinách svou zručností tak jistá 😉

Monice Brýdové tímto děkuji za perníčky netušených možností.

3 Komentářů

  1. I když želvičky nepředstavují zrovna vánoční tématiku, jsou dokonalé – jemné detaily, pečlivé tahy při zdobení… nádhera.
    PS: stránky jsem neznala a musím uznat, že je to škoda, protože kupř. kurzy, na které bych se s chutí přihlásila, jsou obsazené :-(. Teď si ale stránku ukládám do oblíbených a budu vyhlížet další Moničiny nápady :-).

  2. Říkám si, že tvarem jsou želvičky snadno zvládnutelné a velká plocha jejich krunýře je jako malířské plátno, kde se můžeme parádně vyřádit 🙂 Tohle určitě ocení děti, želvičky mají animální přitažlivost a srdíčka jsou fakt půvabná. Já se těm holkám perníkářkám fakt upřímně obdivuji všem!

  3. No já nemám slov, to je prostě nádhera. Ta srdíčka mi připadají úplně jako vyřezaná ze dřeva. Precizní práce, dokonalé pečivo. Želvičky sice nejsou zrovna vánoční, ale jsou opravdu divotvorné a překrásné. Dětem se takové želvičky musí moc a moc líbit. A nejen jim 🙂 I mě by se líbila taková malá kolonie krásně malovaných a voňavých želviček.

Přidal komentář