3. prosince 2009 v 0.49, napsala Šárka Škachová • Rubrika: Jak se pečou perníčky?, Z Vaší domácí kuchyněTři komentáře

Štítky: | | | | | |

Divotvorné perníčky od Moniky

perníčky www.brydova.cz

Perníčky, které vzbuzují animální přitažlivost a ještě něco navíc. To všechno přišlo od Moniky a k tomu i pozvání na její pěkné stránky www.brydova.cz

perníčky www.brydova.cz 1

Milá Šárko, ráda bych přidala svou špetku do perníkových inspirací na vašich stránkách… letos jsem zkusila upéct perníkové želvy… myslím, že se docela povedly… a přidávám i další fotky letošních perníčků.

želva z perníku2

Recepty, postupy a finty na malování budu zítra dávat jako novinku na své stránky – www.brydova.cz

želva z perníku

želva z perníku1
Krásný den a předvánoční pohodu přeje

 

www.brydova.cz

Kdo nezná tyhle úžasné stránky, kterým velí šikovná Monika, může to napravit. Potěšila jsem tam své oko a odnáším si jisté komplexy, že si nejsem v některých disciplinách svou zručností tak jistá ;-)

Monice Brýdové tímto děkuji za perníčky netušených možností.

Reklama

Zde si můžete objednat mou kuchařskou knihu Rande s gurmánkou v české kuchyni.

V případě objednávky na www.titanovepanve.cz uveďte prosím na podporu našeho webu
v políčku pro poznámku heslo "Gurmanka".

Tři komentáře k příspěvku „Divotvorné perníčky od Moniky“

 1. coco-choc říká:

  I když želvičky nepředstavují zrovna vánoční tématiku, jsou dokonalé – jemné detaily, pečlivé tahy při zdobení… nádhera.
  PS: stránky jsem neznala a musím uznat, že je to škoda, protože kupř. kurzy, na které bych se s chutí přihlásila, jsou obsazené :-(. Teď si ale stránku ukládám do oblíbených a budu vyhlížet další Moničiny nápady :-).

 2. Gurmánka.cz říká:

  Říkám si, že tvarem jsou želvičky snadno zvládnutelné a velká plocha jejich krunýře je jako malířské plátno, kde se můžeme parádně vyřádit :-) Tohle určitě ocení děti, želvičky mají animální přitažlivost a srdíčka jsou fakt půvabná. Já se těm holkám perníkářkám fakt upřímně obdivuji všem!

 3. Madla říká:

  No já nemám slov, to je prostě nádhera. Ta srdíčka mi připadají úplně jako vyřezaná ze dřeva. Precizní práce, dokonalé pečivo. Želvičky sice nejsou zrovna vánoční, ale jsou opravdu divotvorné a překrásné. Dětem se takové želvičky musí moc a moc líbit. A nejen jim :-) I mě by se líbila taková malá kolonie krásně malovaných a voňavých želviček.

Zanechte komentář