1. prosince 2009 v 17.28, napsala Šárka Škachová • Rubrika: Jak se pečou perníčky?, Z Vaší domácí kuchyněPočet komentářů: 5

Štítky: | |

Perníčky pečené s láskou

pernicky od Petry

Jak si užít trochu adventní pohody a zabavit děti? Takové pečení a malování perníčků každého mrňouse nadchne. Tyhle perníčky pekly a malovaly děti a poslala je pěkně za čerstva Petra. Tímto jí za ně děkuji a přeposílám i několik vět, které spolu s perníčky do emailu zabalila.

Posílám perníkové výtvory mých dětí. Nejsou to žádné ukázkové výtvory, ale jsou dělané s láskou. Dokonce se letos zapojila i nejmladší téměř tříletá Terezka. Snad se budou alespoň trošku líbit.

Pěkný adventní čas přeje všem Petra

Reklama

Zde si můžete objednat mou kuchařskou knihu Rande s gurmánkou v české kuchyni.

V případě objednávky na www.titanovepanve.cz uveďte prosím na podporu našeho webu
v políčku pro poznámku heslo "Gurmanka".

5 komentářů k příspěvku „Perníčky pečené s láskou“

 1. Gurmánka.cz říká:

  Perníčky zdobené dětskou rukou jsou vždycky moc půvabné a navíc z nich čiší takové to jedinečné vánoční kouzlo. Moc se mi líbí ;-)

 2. Madla říká:

  U tohoto příspěvku jsem si zavzpomínala na vlastní dětství a na to, jak jsme rádi i my se sestrou asistovali mamince (nejen) při zdobení perníčků. Teď se těším, až nejmladší člen naší rodiny taky bude moct takhle krásně pomáhat. Perníčky zdobené dětmi jsou moc krásné a děti jsou opravdu šikovné.

 3. PERNIKARKA říká:

  Úžasná dílka, jednou z nich vyrostou moc šikovní perníkáři

 4. toffo říká:

  Jsou parádní!

 5. Pivli říká:

  Moc pěkné perníčky. A nepochybuji, že budou dobroučké. Jak také jinak, když jsou dělané s láskou!

Zanechte komentář